SPLICIARY – SPLITBOARD – ZIMOWY WEEKEND POD TATRAMI

SPLICIARY – SPLITBOARD – ZIMOWY WEEKEND POD TATRAMI

Co to jest Splitboard?
Krążył po necie obrazek – jak wygląda piekło dla desek snowboardowych. Kolejka snowboardzistów stoi ze swoimi deseczkami, by te trafiły pod piłę i zostały przecięte wzdłuż. Tym samym otrzymujemy narty. Otóż BULLSZIT. To może być Raj ! Ponieważ w wyniku takiego chirurgicznego zabiegu otrzymujemy • splitboard • zakładasz jak narty, a po wejściu na upragniony cel, zapinasz i zjeżdżasz już na desce.

Ekipa kobiet z różnych zakątków Polski, widzą się w tym składzie pierwszy raz ! Kobiety rakiety, pistolety, dzikie dusze, szalone matki polki, spragnione przygód singielki, dziewczyny które pracują na kopalni i te które kochają góry, ale mieszkają nad morzem. Łączy je jedno określenie: SPLICIARY.

Nazwę wymyśliła Anka, założycielka i organizatorka. Łowczyni konkretnych babek (schlebiam tez sobie) i niezapomnianych wspomnień ! Na instagramie Anię znajdziecie pod nickiem @skakankaonboard

Pierwszy Spliciarowy Camp już za nami ! Tym razem było nas dwa razy więcej ! I wierzcie mi , że jeszcze sporo treści przeleję na tym blogu odnośnie tego wydarzenia, ale mam takie zdjęcia , że aż prosi się by zamilknąć i przenieść Was na moment w nasz weekendowy CAMP SLICIAROWY.

 

Przede wszystkim ! Pragnę podziękować SPLITBOARD ZAKOPANE POLAND za udostępnienie nam splitów, a już przede przede wszystkim za Szymona i Daniela. Ich testosteron był nam potrzebny by osiągnąć balans. Wiedza i opanowanie.

W tym Campie nie mogło zabraknąć wspaniałych SPONSORÓW ! Oto oni:

TRIPOUT_OPTICS

YOPE_SOAP

FARAMUSZKA

KOSMODESIGNPL

SZNURWIÓR

KARMABARS.PL

MANASLUOUTDOOR

NADWYRAZCOM

_.BEAUTYANDYOU._

ONLEMONPOLSKA

BODYINVEST

 

koniec dnia pierwszego, cdn … ♥

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *