LAOWA POLSKA – DLACZEGO WARTO MIEĆ TEN OBIEKTYW?

LAOWA POLSKA – DLACZEGO WARTO MIEĆ TEN OBIEKTYW?

O co chodzi?

O obiektyw! Kiedy się dowiedziałam, że mogę wybrać jeden z kilku obiektywów do testów, byłam zachwycona ! Znalazłam się w całkiem zacnym gronie fotografów, których „kopnął” ten zaszczyt.
Początkowo, myślałam, że wybiorę coś „szerokiego”, ale szybko sobie przypomniałam, że zawsze chciałam „pobawić” się obiektywem do Macro w codziennych warunkach.
Finał WOŚP-u był 12 stycznia, w tym dniu razem z kilkoma tysiącami wolontariuszy ruszyłam z puszką by „grać” ! Moim celem były góry, a konkretnie szlaki między Błatnią – Klimczokiem i Szyndzielnią.

Podpięłam tylko jeden obiektyw na ten niezwykle szalony dzień : https://www.venuslens.net/product/laowa-100mm-f-2-8-2x-macro-apo/

W rezultacie ? Uśmiech nie znikał mi z twarzy! W tym dniu oprócz otwartych i szczodrych serc ( nasza grupa uzbierała ponad 6 tys zł) towarzyszyła mi jeszcze jedna myśl: uwielbiam ten obiektyw !
Nie sprawiło mi kłopotu, manualne ostrzenie (ponad 6 lat na włączonym AF, robi swoje). Czułam jakbym na nowo odkrywała fotografię. Obiektyw „zmuszał” mnie do myślenia z wyprzedzeniem, by nie stracić ujęcia! A jak to się przełożyło na kadry? Sami zobaczcie:

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *