TULILAS

TULILAS

To kim się stajesz, ale tak naprawdę nie przebierasz się w postać w którą chcesz być, tylko idziesz za głosem serca – SPRAWIA – że przyciągasz podobne dusze.

Uświadomienie sobie, że najlepsze co mogę dla siebie zrobić , jest iść za głosem serca, zajęło mi ponad 30 lat. Mam wrażenie, że wcześniej, zawsze chciałam się przypodobać i formowałam siebie tak aby się dopasować. Nic w tym złego o ile nie sprawia, że masz wrażenie , że zaraz się udusisz.

Niejednokrotnie czułam na swojej drodze zakręty , które wyrzucały mnie na pobocze. Nie mniej jednak – wracałam na drogę i ruszałam naprzód.

Dlaczego to piszę i jaki to ma związek z prawdziwym przesłaniem tego wpisu?

Kiedy otrzymałam propozycję współpracy z Polską firmą TULILAS, uśmiechnęłam się ogromnie.  Firma oferuje dla najmłodszych piękne minimalistyczne ciuchy, które są wysokiej jakości.

„Ideą marki jest tworzenie prostych wzorów w jednolitych, stonowanych barwach nawiązujących do natury i dzikiej przyrody.”

Wiecie co jest ważne w tym wszystkim ?
Aby starać się kupować Polskie, wyprodukowane w Polsce, wyprodukowane przez ludzi, którzy tworzą każdy ciuch z szacunkiem dla naszego środowiska.

Wiem,  że sieciówki są dużo tańsze, a ich transport z Chin bywa szybki i tani. Jednak taka szybka-moda sprawia, że świat tonie w jednorazowych ciuchach, które trafiają do kontenerów z odzieżą. I być może trafią kiedyś do ubogich ludzi (może tak, może nie…)

Sama chętnie odkupuję ciuchy z drugiej ręki, a rzeczy które kupiłam czy dostałam dla syna oddaję lub sprzedaję za drobną opłatą by dać im drugie życie.

Ostatnio boleśnie się przekonałam, że nikt nie chce nawet za darmo ciuchów mojego syna, na szczęście jedna z Was podesłała mi namiary na organizację, która wysyła ciuchy w Himalaje ♥ i właśnie pakuję paczkę dla dzieci z najwyższych gór świata ♥

A Was zostawiam z TULILASEM i ciuchami tak przyjemnymi w dotyku, że masz ochotę nie wypuszczać ich z rąk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *