Wiosenne przebudzenie z Ashtanga Joga

Wiosenne przebudzenie z Ashtanga Joga

Po tym tytule, możecie się domyślać, jak spędziłam miniony weekend.

Aby wprowadzić Was w to co się wydarzyło musicie poznać kilka faktów.

AGNIESZKA.
To imię „mojej” joga master. Trafiłam do Niej około 2 miesiące temu na darmową praktykę z jogą, po 2 tygodniach – wróciłam by kupić karnet.
Od początku marca tego roku praktykuję pod Jej czujnym okiem Jogę ♥

Nie jestem w stanie Wam opisać, wewnętrznych emocji jakie mi towarzyszą od kilku tygodni, ale są to same pozytywne myśli. Czuję się szczęśliwa i łatwiej mi do spokoju duszy. Poznaję na nowo możliwości swojego ciała i umysłu.

 

NIEPRZEŚNIA.1.
To miejsce o którym słyszałam już kilka lat temu. Ale dopiero w ten weekend, namacalnie je poznałam. Wszystkie fakty o tym miejscu się potwierdziły. Przepyszna wegetariańska i wegańska kuchnia, klimatyczne wnętrza. Dookoła natura, drzewa, zwierzęta….cisza spokój.

Pokoje minimalistyczne, jasne, przytulne. Na zewnątrz drewniana ścieżka, która prowadzi do sauny, ale przede wszystkim ludzie którzy tworzą TO MIEJSCE ! Serce na dłoni.

 

DOROTA.
Joga master ! Dzięki Agnieszce, miałam przyjemność praktykować jogę pod Jej okiem i jeśli ktoś myśli, że JOGA to siedzenie „po turecku” ze złożonymi rękami na kolanach i wydobywającym się spod nosa „aaammmmmmmmmmmm” JEST W BŁĘDZIE !!!

Ta kobieta jest tak elastyczna, że moje legginsy mogły by się od Niej uczyć luzu. Niejednokrotnie brakowało na sali słów, po tym jak Dorota pokazała nam co mamy właśnie zrobić. Chylę czoło !!!!!

 

WIESŁAW WALAS.
Niesamowity człowiek ! Przyjechał tam DLA NAS. W jakim celu ? KONCERT GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH:
Podczas koncertu gongów i mis wchodzimy stan głębokiego relaksu i medytacji.
Mówi Wam to coś? Niesamowite przeżycie ! Ten człowiek jest do tego stworzony, a przemyślenia po takim koncercie to prawdziwe bogactwo ♥

 

WARSZTATY KOSMETYKI NATURALNEJ.
Ale mamy się dobrze ! Marta Tyszko przeprowadziła z nami warsztaty w trakcie których zrobiłyśmy sobie kremy i płyny do demakijażu !

Mogłyśmy indywidualnie wybrać sobie składniki odpowiednie do konkretnej cery ! Tym samym przywiozłam sobie na około 3 miesiące naturalne kosmetyki! SPA dla twarzy ♥

 

MEHENDI.
Czyli hinduski tatuaż z henny. Mamy to  ♥

 

FOTORELACJA.
Nie będę dłużej przeciągać. Zapraszam Was bardzo serdecznie na fotorelację z jogowego weekendu ♥ enjoy !

 

 

NAMASTE

 

3 komentarzy

Czas się zatrzymał😲😲. Nie wiem czym sobie zasłużyłam, że spotykam na drodze Takich cudownych ludzi. Kasiu jesteś mistrzem…” przenieś chwilę minioną, do tu i teraz”… 🙏🙏🙏❤🤩

Dziękuję bardzo Agnieszce Dorocie , Wiesławowi i Marcie oraz wszystkim pozostałym uczestnikom za miło spędzony czas.było super!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *