WALENTYNKI W KOLORZE FUKSJI

WALENTYNKI W KOLORZE FUKSJI

Nie będzie przynudzania, że to taki fajny dzień zakochanych, na który czekam z motylkami w brzuchu. W czasach szkoły podstawowej, kiedy chłopcy podrzucali „miłosne” karteczki do skrzynki pocztowej, wzbudzało to emocje. Swoją drogą! Tęsknię, za listami. Oprócz rachunków czy reklam, nie pamiętam kiedy dostałam od kogoś prawdziwy list. Oczywiście i ja sama, takiego dawno nie wysłałam.

Jakie jest moje zdanie na temat Walentynek – fajne Święto! Bardzo je lubię. Nawet jeśli tylko przez jeden dzień, potęguje więcej czułości niż przez rok, to uważam je za przyjemny dzień.

To naturalne, że miłość w związku powinnyśmy sobie okazywać codziennie. Ale urodziny też mamy raz w roku, a przecież budzimy się codziennie …. 

Dlaczego codziennie nie obchodzimy narodzin? Każdego ranka dostajemy nową szansę by coś zmienić na lepsze. By iść inną drogą do pracy, by wstać o wschodzie słońca i przywitać go z kubkiem kawy, by iść na spacer z psami w dotąd nieodwiedzane miejsce. By kupić bezdomnemu kubek gorącej herbaty.

Walentynki, dzień kobiet, dzień dziecka, dzień chłopaka czy międzynarodowy dzień pizzy, to dni takie same jak inne. Niektóre po prostu bardziej nam przypominają, że możemy właśnie dziś coś świętować.

Miłość do psa czy kota, a nawet do świnki morskiej też się liczy – HA !

Więc zamiast marudzić, cieszmy się codziennością, cieszmy się kwiatami, które dostaniemy właśnie dziś.

Ja się cieszę sofą w kolorze fuksji, w końcu rodzina w komplecie w jednym miejscu.

2 komentarzy

Dostanę Twój adres, to chętnie wyślę list 🖤
Ja dostałam dzisiaj czekoladę, od brata, a tyyyyle z tego radochy! I szeroki uśmiech od syna (jak codziennie), ale cieszę się nim bardziej 😊. Czasem to jedyny dzień w roku, kiedy można komuś bezkarnie powiedzieć, że się go kocha.

Cześć Marto ! Czekolada od brata to pyszna sprawa.
Mój mąż dostał małe wskazówki co do prezentów, wiec kwiaty dziś mnie ucieszyły podwójnie gdyż nie muszę ich jeść ❤️
Jeśli napiszesz do mnie list, to chętnie na niego odpowiem 😉
Powiedz tylko jak mogę ci wysłać wiadomość z adresem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *